Jeśli strona, której szukasz nie istnieje, zapoznaj się proszę z poniższymi stronami internetowymi lub przejdź do strony głównej

Strony internetowe

Projektowanie stron internetowych, wizytówki www.

Od 2005 roku tworzymy strony internetowe dla naszych klientów. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie produktu najwyższej jakości, zgodnego z obowiązującymi standardami. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, dzięki czemu otrzymuje produkt najwyższej jakości, dopracowany zarówno od strony wizualnej, jak i informatycznej. Tworząc strony www dbamy również o jej optymalizację i pozycje.

Strony Fanpage

Zakładanie i prowadzenie strony typu Fanpage na portalach społecznościowych: Facebook, Google+, Twitter, konfiguracja, zabezpieczenia kont Google. W szczególności dla firm praktyczne jest tworzenie kont i dopasowanie szerokiej gamy usług Google, następnie połączenie ich z firmową stroną internetową i urządzeniami przenośnymi, tj. smartfon, tablet, laptop, komputer...

Luksusowe wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz- grupa specjalistów w dziedzinach takich jak: projektowanie oraz wykończenia wnętrz, remonty, wykonanie gabinetów, głównie na terenach miast: Brzeg, Oława, Wrocław, Opole, Nysa, Jelcz-Laskowice, leżących na obszarach województwa dolnośląskiego i opolskiego. Dzięki Stb Koperski mogą Państwo spełnić własne marzenia o pięknym gabinecie, mieszkaniu czy domu. Dostosowujemy się indywidualnie do potrzeb każdego klienta i znajdujemy dla niego optymalnie dobrane rozwiązania z zakresu wykończenia wnętrz i ich aranżacji.

Projekty wnętrz

Projektowanie wnętrz Wrocław, Brzeg, Namysłów, Opole, Oława, Jelcz-Laskowice, Strzelin, Kluczbork... najczęściej miasta województwa dolnośląskiego i opolskiego. Jestem absolwentką wydziału architektury wnętrz wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od 2005 roku zajmuję się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, wnętrz użyteczności publicznej oraz projektowaniem mebli.

Dachy Brzeg

Dekarstwo Brzeg. Zaplecze firmy Biel-Dach stanowią wyłącznie wykwalifikowani dekarze, posiadający profesjonalne zaplecze narzędziowe i nowoczesny sprzęt budowlany. Jesteśmy dumni z wyszkolenia grupy fachowców Biel-Dach, podejmujących każdego dnia nowe zadania i realizujących rozmaite prace dekarskie, ciesielskie i blacharskie. Zajmujemy się również montażem wszelkiego rodzaju pokryć dachowych, takich jak: dachówka, blacho-dachówka, papa, a także więźb dachowych oraz rozmaitych systemów rynnowych.